Ізраїльські вчені наголошують на тому, що не можна щодня приймати душ. Від цього може змиватися бактеріальна флора, один із найбільш важливих елементів на шкірі.
Верхній шар шкіри складається з клітин, які захищають нижні шари шкіри від пошкоджень. І цей верхній шар тримається на клітинах, які відповідають за рівень вологи, інформує Поштівка.
Шкіра виділяє ряд жирів і різних природних речовин, які можуть значно страждати, якщо приймати душ занадто часто.
Не можна різко витирати шкіру рушником. Це може зробити шкіру грубою і сухою. Замість цього, краще легко поплескати рушником по шкірі або помастити тіло зволожуючим кремом перед витиранням.
Для охолоджувального душу, температура води має бути максимум 25°C, яка буде робити шкіру більш пружною. Для теплого душу слід підняти температуру до 32°С, що дозволить добре розслабитись і відпочити.
Кожен раз, коли приймати душ зі скрабом, пошкоджується цей верхній шар. Чим частіше ти робиш ці процедури, тим більше порушуєш гідро-ліпідний баланс. При цьому руйнується природна “мастило”, яка захищає шкіру від грибків і бактерій.
Ізраїльський Доктор Луцато пояснює, що рідке мило має найбільш руйнівний вплив на шкіру через те, що в ньому міститься підвищена концентрація поверхнево-активних речовин. Також воно погано змиваються з шкіри.
Частий душ також негативно впливає і на волосся. Шкіра голови стає пересушеній і може з’явиться лупа. При цьому Луцато впевнений, що використання сухого шампуню надає кращий вплив, ніж щоденне миття голови.
Вчені стверджують, що для підтримки здоров’я досить приймати душ лише двічі в тиждень, а кожен день виконувати лише локальні гігієнічні процедури. Натуральна одяг і використання дезодоранту один із способів менше пітніти і позбутися від неприємного запаху.
Також вчені у США твердять, що частий душ призводить до ослаблення імунної системи людини.
Згідно з результатами дослідження, проведеного в університеті Колорадо, третина насадок на душ містять величезну кількість хвороботворних бактерій.
Бактерії потрапляють у повітря і повітряно-краплинним шляхом проникають в організм людини.