Microsoft просить не використовувати Internet Explorer: Має безліч “дірок”

Microsoft всіляко намагався популяризувати Internet Explorer серед користувачів ще з 90-х. Його нав’язували з усіма версіями Windows, крім “Десятки”.

Та браузер був вкрай непопулярним. В результаті компанія все ж визнала “смерть” браузера і рекомендує відмовитися від Internet Explorer. Натомість, варто перейти на альтернативні версії, запевняє эксперт по кибербезопасности Microsoft Крис Джексон.

З’ясувалося, що компанія з 2015 року припинила підтримку Internet Explorer і не випускає оновлення безпеки. Джексон каже, що користувачам Windows небезпечно використовувати браузер через величезну кількість “дірок”, які вже ніхто виправляти не буде.

Internet Explorer не підтримує новітні веб-стандарти. Однак безліч сайтів, на кшталт інтернет-банкінгу, які адаптовані виключно під “Експлорер”, в Google Chrome, Firefox або Microsoft Edge працюють некоректно.

Microsoft обіцяє незабаром випустити нову версію Microsoft Edge. Він переїде на платформу Chromium, що зробить його сумісним з багатьма веб-сайтами. Також він дозволить використовувати зручні розширення, як, до прикладу в Chrome.

Покращений браузер від Microsoft буде працювати з Windows 10, Windows 8.1, застарілої Windows 7, а також на Mac і Linux. За словами Джексона, це дозволить Microsoft Edge бути в тренді змін веб-стандартів, а не підлаштовуватися під них постфактум.

Раніше Поштівка повідомляла про 8 програм Windows 10, які варто видалити негайно, серед яких був і Internet Explorer.