Зараз БЛМщики намагаються всіляко нагадати про себе. Вони користуються кожним випадком смерті чорношкірих, щоб вивести людей на масові протести. Однак щоразу безрезультатно, адже довіру до себе вони повністю втратили.
У 2022 році сума пожертв для BLM («Black Lives Matter») впала аж на 88%. Якщо у 2021 основний фонд BLM отримав 77 мільйонів доларів подаянь та грантів, то у 2022 — лише 9 мільйонів. Далися взнаки численні корупційні скандали навколо керівництва BLM, пише Dailymail.
У 2021 році лідерку руху Патрісс Каллорс викрили на купівлі дорогої нерухомості в Малібу на пожертвування. Вона також видавала щедрі “гранти” членам своєї сім’ї та оплачувала їм польоти на приватних літаках. Каллорс спустила 37 мільйонів доларів — і пішла у відставку.
Її місце зайняв інший активіст — Шаломія Бауерс. Буквально через місяць роботи в керівництві BLM він оскандалився через крадіжку 10 мільйонів доларів. Їх він вивів на рахунки своєї “консалтингової компанії”, яка нібито надала якісь послуги BLM.
У відповідь на звинувачення в корупції БЛМщики заявляють, що вони “деколонізують” поняття благодійності. Мовляв, під цим вони розуміють інвестиції в поліпшення життя чорношкірих — щоправда, тільки у власній особі.
Зараз БЛМщики намагаються всіляко нагадати про себе. Вони користуються кожним випадком смерті чорношкірих — наприклад, як нещодавно було в Нью-Йорку — щоб вивести людей на масові протести. Однак щоразу безрезультатно, адже довіру до себе вони повністю підірвали.
Утім, у майбутньому БЛМ ще може знову стати в нагоді демократам — наприклад, якщо на виборах перемагатиме Трамп і знову знадобиться розгойдувати американський човен вуличними заворушеннями.