Кадрові парадокси «Укрпошти»: компанія шукає нових керівників регіональних дирекцій, не звільнивши нинішніх

Кадрові парадокси «Укрпошти»: компанія шукає нових керівників регіональних дирекцій, не звільнивши нинішніх Поштівка

Державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» оголосило про початок конкурсу на заміщення посад керівників 10 регіональних дирекцій. Про це йдеться в прес-релізі підприємства, повідомляє “Главком“.

Зокрема, вакантні посади відкриті в таких дирекціях: Львівській, Запорізькій, Дніпропетровській, Херсонській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Сумській, Харківській та Черкаській областях. Кандидати на відкриті вакансії повинні мати вищу економічну або технічну освіту (наявність MBA буде перевагою), досвід керівної роботи не менше 5 років у банківській сфері, рітейлі та комерційних організаціях з чисельністю персоналу не менше 100 осіб.

Тим часом колишній директор з питань діяльності філіалів «Укрпошти» Микола Чорний стверджує, що конкурс оголошено незаконно. «Конкурси можна оголошувати, коли є якась вакансія. В перерахованих регіональних дирекціях є люди, які працюють на цих посадах. Кожного з керівників узгоджувало Міністерство інфраструктури, відповідно до статуту «Укрпошти». Їх спочатку треба звільнити», – зазначив він.

Крім того, Чорний розповів, що минулого тижня з Київської міської дирекції звільнився керівник. «На цю дирекцію призначили керівника без оголошення конкурсу. Те саме, але трошки раніше сталося в Хмельницькому. Така от невідповідність», – зазначив він.