Індекс споживчої довіри українців повернувся на рівень показників початку 2014 року

В Україні фальсифікується близько 40% харчової продукції Поштівка

Про це свідчять результати дослідження The Nielsen Global Consumer Confidence and Spending Intentions Survey в ІІІ кварталі 2017 року.

«Картина української економіки може оцінюватися експертами з двох сторін, як в історії з наполовину порожньою або наполовину повною склянкою. І, незважаючи на те, що Україна поступово показує явні ознаки відновлення, важкі часи 2014 і 2015 років залишили глибокий нездоровий слід в становищі бізнесу, який ще доведеться вилікувати», — коментує Вайос Діморагас, генеральний директор Nielsen в Україні та Білорусі.

Індекс розраховується за трьома показниками: оцінки споживачами перспектив на ринку праці в найближчі 12 місяців, рівня фінансового благополуччя в найближчі 12 місяців і готовності витрачати гроші в даний момент. Збільшення індексу споживчої довіри у IIІ кварталі 2017 року в порівнянні з ІІ кварталом 2017 року пояснюється поліпшенням показників по всім трьом індикаторам.

Абсолютна більшість українців продовжують вважати, що країна знаходиться в стані кризи, при цьому число таких незначно зросло – 92% у IIІ кварталі 2017 року в порівнянні з 91% в IІ кварталі 2017 року. Дві третини українських споживачів вважають, що країна не вийде з кризи в найближчі 12 місяців.