Законопроект про зниження митних лімітів тимчасово відкликали

Залізна завіса від міжнародних відправлень Поштівка
9 Грудня 2016, 13:17

Асоціація підприємств інформаційних технологій України (АПІТУ) відкликала з Мінфіну законопроект, який стосувався встановлення митного ліміту до 22 євро за посилку.

Про це “Економічній правді” заявив голова АПІТУ Юрій Пероганич. За його словами, в Асоціації не очікували негативної реакції суспільства.

“Законопроект будуть доопрацьовувати. Подібна норма у майбутньому буде введена згідно з Європейським законодавством”, – зазначив він.

Нагадаємо, встановлення митного ліміту підтримував і голова Державної фіскальної служби Роман Насіров.

АПІТУ лобіює інтереси 72 найбільших виробників, імпортерів і дистриб’юторів споживчої електроніки.

Ідею оподаткування посилок вартістю понад 22 євро АПІТУ почала просувати з весни 2016 року. Тоді асоціація написала прем’єру лист з проханням посилити умови імпорту, зокрема, встановити ліміт в 22 євро.

Як повідомлялося раніше, в Кабмін направили законопроект про зниження межі неоподаткованного імпорту товарів у посилках зі 150 євро до 22 євро. Пізніше голова ДФС підтримав ідею зниження митних лімітів.

У свою чергу, на сайті електронних петицій до Президента України зареєстрована петиція щодо “Підвищення порогу неоподатковуваного імпорту товарів до 500 євро (від теперішніх 150 євро)”. Станом на сьогодні петиція набрала більше 10 тисяч голосів з 25 тисяч, необхідних для розгляду.

Джерело:

Економічна правда

Законопроект про зниження митних лімітів тимчасово відкликали