Європейська мовна спілка оголосила про запуск домену .radio

31 Січня 2017, 16:07

Європейська мовна спілка запускає TLD-домен .radio для web-сторінок і адрес електронної пошти.

Домен .radio буде доступний для мовних радіостанцій, інтернет-радіостанцій, радіоаматорів, журналістів, радіоведучих, ді-джеїв і компаній.

Європейська мовна спілка та її партнери готувалися до запуску .radio упродовж чотирьох років. Організація звернулася в Інтернет-корпорацію з присвоєння імен і номерів із проханням відкрити для радіостанцій спеціальний 60-денний етап попереднього запуску, який розпочнеться з 3 травня 2017 року та закінчиться 5 липня, оскільки це дасть їм пріоритет перед іншими категоріями (і навіть торговими марками).

Якщо, наприклад, заявку на одне і те ж ім’я подадуть мовна та інтернет-радіостанція, право купити його отримає саме мовна станція (в разі, якщо воно відповідає її імені).

За даними організації, вартість реєстрації доменного імені в .radio буде відрізнятися для компаній і приватних осіб. Для компаній очікується ціна €200-250 в рік за ім’я, для фізичних осіб ціна буде значно нижчою.

Як відомо, Європейська мовна спілка є організатором конкурсів сімейства «Євробачення» та розпорядником ліцензій на трансляцію чемпіонатів світу з футболу, турнірів УЄФА, зимових та літніх Олімпійських ігор, ралі «Дакар», інших світових подій.

Джерело:

Watcher

Європейська мовна спілка оголосила про запуск домену .radio