Єврокомісія відреагувала на захоплення Житомирської кондитерської фабрики

Єврокомісія відреагувала на захоплення Житомирської кондитерської фабрики ПоштівкаПрезидент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер
11 Серпня 2016, 11:12

Власник захопленої рейдерами Житомирської кондитерської фабрики “ЖЛ” Ігор Бойко отримав листа з офісу президента Європейської комісії Жана-Клода Юнкера. Очільник Єврокомісії розуміє небезпеку інвестування в Україні. Також в листі зазначається, що ЄС чекає від української влади захисту іноземних інвесторів, а також малого і середнього бізнесу.

Лист є реакцією європейської спільноти на зухвале злочинне захоплення кондитерської фабрики в Житомирі та незаконне порушення права власності американського інвестора Ігоря Бойка. Європейських політиків вразив сюжет про захоплення фабрики, створений американськими журналістами. Як повідомлялось раніше, у рейдерському захопленні Житомирської кондфабрики звинувачують нардепа від “Народного фронту” Сергія Пашинського.

У повідомленні Єврокомісії йдеться також про те, що виключно чітка правова визначеність в країні допоможе повернути довіру іноземних інвесторів до України. Одним з головних напрямків реформ Комісія бачить створення сприятливого бізнес-клімату.

Судячи з сюжету американських журналістів, на сьогодні довіру іноземних інвесторів повернути буде дуже важко. Ділові кола США та ЄС шоковані історією із захопленням кондитерської фабрики. Іноземним підприємцям важко усвідомити, що рейдерське захоплення відбулось за підтримки міністрів та владних органів.

Нагадаємо, у підтримці рейдерського захоплення Житомирської кондитерської фабрики “ЖЛ” звинувачують однопартійців Сергія Пашинського – міністра юстиції Павла Петренка та міністра МВС Арсена Авакова.

Єврокомісія відреагувала на захоплення Житомирської кондитерської фабрики