Який продукт може зміцнити серцево-судинну систему людини

23 Травня 2017, 06:01

Не обов’язково пам’ятати десятки ліків, які підтримують серце і судини в здоровому стані.

Вчені з Данії назвали найкращий і ефективний продукт для зміцнення серцево-судинної системи людини. Його регулярне вживання запобігає серцевим нападам і зміцнює стінки судин і капілярів.

Таким цінним харчовим продуктом є доступна в будь-якому супермаркеті морська капуста. Не має значення, в якому вигляді її їсти: сушеному або у вигляді свіжого салату. Користь з’явиться лише за її щоденної наявності на обідньому столі в невеликих порціях.

Дослідники розділили добровольців-сердечників на дві групи. Перша не міняла свій раціон зовсім, друга почала кожного дня їсти морську капусту в якості добавки до основного харчування. Через кілька місяців порівняли динаміку здоров’я. Виявилося, що люди з другої групи значно поправили свій стан. Серце стало працювати потужніше, тиск зрушив в бік нормалізації, покращилося загальне самопочуття, особливо у ранковий та вечірній час.

Таким чином, датські вчені змогли довести незаперечну користь щоденного вживання морської капусти у якості приправи або гарніру до основної страви (будь то м’ясо, каша або випічка). На користь цих досліджень свідчить також те, що японці, що вживають велику кількість морської капусти, мають один з найнижчих в світі рівнів захворюваності серцево-судинної системи.

На сайті Поштівка ви завжди знайдете цікаві та корисні новини.

Який продукт може зміцнити серцево-судинну систему людини