Xiaomi продає втричі більше носимих пристроїв за Apple

Xiaomi продає втричі більше носимих пристроїв за Apple Поштівка image 2
11 Грудня 2016, 16:24

За останній рік продажі “розумних” годинників суттєво знизилися, чого не можна сказати про фітнес-трекери і подібні носимі девайси.

Дослідницька компанія IDC оприлюднила звіт за третій квартал цього року, згідно з яким постачання носимих пристроїв в порівнянні з минулим роком зросли лише на 3,1%. Лідером, як і раніше залишається компанія Fitbit, яка відвантажила 5,3 мільйона одиниць, збільшивши свою частку з 21,4% до 23%. На другому місці розташувалася Xiaomi з 3,8 мільйонами відвантажених девайсів і 16,5% частки ринку. З великим відривом на третьому місці опинилася Garmin, поставки якої у третьому кварталі досягли лише 1,3 мільйона, а частка ринку – 5,7%.

rccez2udsiraowgnoxbxakjkq41yn

На четвертому місці рейтингу розташувалася Apple, частка якої впала з 17,5% минулого року до 4,9% в поточному. П’яту позицію утримує Samsung, у якій за рік зростання склало 89,9%, а кількість відвантажених пристроїв зросла з 0,5 до 1 мільйона.

Варто врахувати, що йдеться про всі носимі пристрої загалом. Якщо розглянути лише сегмент смарт-годинників, то беззаперечним лідером є Apple, яка займає 41,3% цього ринку, а на другому і третьому місцях розташовуються Garmin і Samsung відповідно.

 

Джерело:

4PDA

Xiaomi продає втричі більше носимих пристроїв за Apple