Визначено переможця у конкурсі на реалізацію проекту реконструкції фасаду морського вокзалу в Одесі

одесаПроект фасаду Одеського морвокзалу
9 Серпня 2017, 11:37

У конкурсі на визначення підрядника реконструкції фасаду морського вокзалу в Одесі перемогла компанія ПрАТ «УКРБУДТРАНСГАЗ»

Про це на своєму сайті повідомляє директор Одеського філіалу АМПУ Ігор Ткачук.

8  серпня відбулося чергове засідання тендерного комітету Одеської філії Адміністрації морських портів України

Нагадаємо, 1 серпня були розкриті конверти двох учасників торгів за процедурою закупівлі робіт, пов’язаних з реконструкцією фасадів морського вокзалу та КВЗ – ТОВ «Теплолюкс-Південь (м.Одеса) та ПрАТ «УКРБУДТРАНСГАЗ» (м.Київ). Після вивчення поданих пропозицій члени тендерного комітету дійшли до висновку, що ТОВ «Теплолюкс-Південь» не надав документального підтвердження відповідності кваліфікаційним вимогам, які перед”явлені замовником. На цій підставі тендерний комітет відхилив заявку ТОВ «Теплолюкс-Південь».

У той же час другий учасник процедури закупівлі робіт – ПрАТ «УКРБУДТРАНСГАЗ» надав пакет документів, що повністю відповідає всім кваліфікаційним вимогам замовника.  Згідно з висновками тендерного комітету, ПрАТ «УКРБУДТРАНСГАЗ» визнаний переможцем конкурсу.

За заявою представника ПрАТ «УКРБУДТРАНСГАЗ» керівництво компанії переглянуло колишню пропозицію і замість 13 млн.104 тис. грн з ПДВ готове виконати роботи за меншу суму – 12 млн.950 тис. грн. з ПДВ. При цьому підрядник зобов’язується укластися в терміни, відведені на виконання зазначених робіт – не більше 210 календарних днів.

За результатами проведених переговорів прийнято рішення укласти договір з учасником процедури закупівлі робіт з ПрАТ «УКРБУДТРАНСГАЗ»

Визначено переможця у конкурсі на реалізацію проекту реконструкції фасаду морського вокзалу в Одесі