Відому голлівудську акторку назвали профнепридатною

Відому голлівудську акторку назвали профнепридатною Поштівка
2 Червня 2016, 13:50

Ірландський режисер Джон Карні назвав британську акторку Кіру Найтлі профнепридатною. Постановник, що працював з зіркою над фільмом “Хоч раз у житті” (2013), описав її в інтерв’ю як “супермодель”, додавши, що вона не показала суть характеру героїні стрічки – співачки і автора пісень, та була постійно оточена своїми помічниками.

Як повідомляє films.com.ua, Карні заявив, що робота з Найтлі принесла йому більше клопоту, ніж задоволення. “Я усвідомив, що ніколи більше не стану знімати фільми з супермоделями. Кіра намагається приховати те, ким вона насправді”, – сказав тоді режисер.

Хоча вже за кілька днів режисер відчув хвилю критики. Після зауважень Карні багато постановників, котрі працювали з Найтлі, згуртувалися на її захист.  Вони охарактеризували Кіру, як “абсолютно захоплюючу”. Згодом у своєму Twitter Карні розмістив вибачення: “Мені соромно за себе, що я міг сказати такі речі. Намагаючись розглянути прогалини в моїй роботі, я в кінцевому підсумку звинуватив когось іншого” – написав Карні.

“Кіра надзвичайно сприяла успіху фільму”, – спробував виправдатися режисер.

Сама Кіра, схоже, вирішила пропустити скандал повз вуха.