Вершбоу: Зробимо все, аби стримати Росію

Вершбоу: Зробимо все, аби стримати Росію Поштівка
30 Серпня 2016, 11:27

У НАТО вважають агресивну Росію і тероризм двома головним загрозами на сучасному етапі, а також на подальші роки. Про це заявив у вівторок заступник генерального секретаря Північноатлантичного альянсу Александер Вершбоу у своєму виступі на зустрічі з румунськими дипломатами у Бухаресті, повідомляє Укрінформ.

 «Перед нами стоять дві різні, але значні й довготермінові загрози: від Росії та від тероризму і насильницького екстремізму – виклики, які призвели до зміни нашого погляду на нашу безпеку, та які будуть з нами упродовж багатьох наступних років», – сказав Вершбоу.

Він нагадав, що Росія нелегально і незаконно анексувала Крим у 2014 році та вперше після Другої світової війни застосувала у Європі свої збройні сили на території суверенної території іншої країни, що призвело до завершення позитивних відносин Москви з НАТО.

Заступник глави Альянсу наголосив, що своїми агресивними діями на сході України та відносно інших сусідів РФ намагається залякувати й союзників по НАТО.

 «Доки Росія продовжуватиме свою агресію проти України та намагатиметься залякувати союзників по Альянсу та партнерів, ми робитимемо усе, що є у наших силах, для підтримки міцної оборони та стримування», – наголосив заступник генсека НАТО.

Вершбоу: Зробимо все, аби стримати Росію