Вчені знайшли таємні кімнати в піраміді Хеопса

Вчені знайшли таємні кімнати в піраміді Хеопса Поштівка
18 Жовтня 2016, 12:25

Група вчених з міжнародного проекту зі сканування єгипетських пірамід ScanPyramids заявила про відкриття двох невыдомих досі аномалій в піраміді Хеопса, передає Сегодня.ua.

Протягом року міжнародна група вчених проводила сканування піраміди Хеопса, піраміди Хефрена на плато Гіза, а також двох пірамід в Дахшурі, відомих як Ламана і Червона піраміди. Дослідники використовують інфрачервону термографію, мюону радіографію і технології 3D-реконструкції.

За словами засновника паризького Інституту інноваційного збереження спадщини Мехді Таюбі, сканування допомогло виявити дві аномалії в піраміді Хеопса. Йдеться про раніше невідомі пустоти, можливо, таємні камери або проходи. Одна з них знаходиться над вхідними воротами в північній частині будівлі, друга – в північно-східній частині.

Результати сканування відправлені до лабораторії. Вчені сподіваються за допомогою комп’ютерного моделювання визначити природу аномалій, їх розміри і призначення. Вже встановлено, що пустоти одна з одною не пов’язані.

Довідка. Вперше аномалії були виявлені в піраміді Хеопса восени 2015 року. З’ясувалося, що деякі її блоки мають вищу температуру, ніж інші. Ретельне дослідження підтвердило гіпотезу про те, що різниця температур свідчить про наявність таємних кімнат у знаменитій піраміді.

Вчені знайшли таємні кімнати в піраміді Хеопса