Вчені назвали Венеру першою населеною планетою Сонячної системи

Вчені назвали Венеру першою населеною планетою Сонячної системи ПоштівкаЩе 715 мільйонів років тому на Венері могло існувати життя
10 Серпня 2016, 16:02

Вчені із США і Швеції заявили про те, що в далекому минулому на Венері могло існувати життя. Висновки дослідників були опубліковані на сайті arXiv.org, передає DT.UA.

У ході дослідження вчені створили кілька 3D-моделей, складених за допомогою даних, отриманих в ході місії Magellan. Ці моделі показали, що, якщо б Венера оберталася на 16 земних діб повільніше, ніж в даний момент, температури її поверхні могли б бути порівнянні з земними показниками. Це було б можливо навіть за умови більш високої сонячної активності, яка була на 46-70% вищою 2,9 мільярда – 715 мільйонів років тому.

Згідно з висновками вчених, ще 715 мільйонів років тому на Венері могло існувати життя, за умови, що на її поверхні існував неглибокий океан.

Температура поверхні сучасної Венери дорівнює 750 кельвінам, а її оболонка в 90 разів щільніша земної.

Раніше повідомлялося про те, що дослідники NASA розробляють станції для дослідження Венери. Згідно до задуму вчених, вони будуть схожі на дирижаблі і будуть літати в атмосфері планети на безпечній для людини висоті. На борту кожної венерської станції буде по два астронавти. Експедиція триватиме 30 днів, після чого дослідники будуть повертатися на Землю.

Вчені назвали Венеру першою населеною планетою Сонячної системи