В “Укрзалізниці” розповіли, скільки вугілля вивезли з ОРДЛО у 2016 році

БлокадаБлокада "торгівлі на крові"
29 Травня 2017, 11:38

У 2016 році з окупованого Донбасу було вивезено 11,8 млн тонн кам’яного вугілля і 1,3 тис. тонн коксу

Про це інформує прес-служба Укрзалізниці.

Повідомляється, що з березня 2017 року перевезення вантажів залізничним транспортом між контрольованою і тимчасово непідконтрольною територією не здійснюються відповідно до рішення РНБО.

“У 2016 році більшість вантажів, які були перевезені з непідконтрольної території на підконтрольну залізничним транспортом, склав кам’яне вугілля – 11,8 млн тонн і кокс – 1,3 тис. тонн”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що розрахунки за перевезення вантажів здійснювалися на підконтрольній українській владі території, переміщення вантажів відбувалося через контрольні пункти пропуску і відповідно до затвердженого порядку.

Нагадаємо, що 16 грудня 2016 року бійці добровольчих батальйонів заявили, що якщо протягом семи днів усі українські військовополонені не будуть звільнені терористами, добровольці почнуть тотальну блокаду окупованих територій і припинять “торгівлю на крові”.

26 грудня вони оголосили про початок блокади. Колишній в.о. начштабу батальйону “Айдар” Валентин Лихоліт пообіцяв не пропускати метал, вугілля, деревину та промислові партії алкоголю і сигарет.

25 січня 2017 року ветерани АТО і окремі народні депутати – заблокували ділянку залізниці в Луганській області, поліція порушила справу за цим фактом.

В “Укрзалізниці” заявляли, що блокада нібито завдала підприємству збитків на 53 млн гривень.

В “Укрзалізниці” розповіли, скільки вугілля вивезли з ОРДЛО у 2016 році