В Сінгапурі запустили перші безпілотні таксі

В Сінгапурі запустили перші безпілотні таксі Поштівка
25 Серпня 2016, 14:06

У четвер, 25 серпня, на вулицях Сінгапуру почали роботу перші в світі безпілотні таксі. За допомогою мобільного додатку користувачі зможуть безкоштовно випробувати новий сервіс, який надається стартапом з розробки програмного забезпечення nuTonomy.

Зараз в розпорядженні фірми перебуває всього шість автомобілів. Кінцева мета, за словами представників nuTonomy, полягає у створенні в Сінгапурі цілого автопарку автономних машин, що допоможе значно розвантажити міський трафік. У майбутньому компанія планує представити свою технологію й в інших містах світу.

Наразі таксі курсують лише в межах 6,5 квадратних кілометрів у діловому та житловому районі, а посадка й висадка пасажирів здійснюватиметься тільки в певних місцях. Всім охочим випробувати нову функцію необхідно залишити запит на сайті nuTonomy, після чого на телефон їм буде відправлено спеціальне запрошення.

Крім самих пасажирів, в автомобілях (модифікованих електрокарах Renault Zoe та Mitsubishi I-MiEV) присутній водій, готовий в будь-який момент взяти керування на себе, та фахівець, який стежить за комп’ютерами таксі. Кожне авто оснащене шістьма наборами лідарів – систем виявлення, що використовують лазери, а на приладовій панелі розміщені дві камери для сканування перешкод та відстеження сигналів світлофорів.

bublbe.com

В Сінгапурі запустили перші безпілотні таксі