В Швейцарії створили електромобіль, в якому можна вирощувати рослини

В Швейцарії створили електромобіль, в якому можна вирощувати рослини Поштівка image 1
13 Грудня 2016, 14:02

Швейцарська компанія Rinspeed випустила автомобіль з промовистою назвою Oasis, обладнаний електричною силовою установкою та автопілотом. Просте його головна особливість – спеціальний відсік під лобовим склом у якому можна вирощувати рослини. Швейцарці запевняють, що в автівці буде достатньо місця, що виростити невеликі рослини – редиску чи бонсай.

2

Електромобіль оснащений електронним помічником з голосовим управлінням, який за допомогою вбудованої камери вміє фотографувати і викладати знімки в Instagram. Передня панель авто виглядає як зігнутий екран, який має функцію розпізнавання жестів. Рульове колесо в режимі автопілота легко перетворюється на столик. Дані приладів проектуються на лобове скло, а багажний відсік обладнаний підігрівом і охолодженням – для перевезення їжі.

3

Автомобіль підтримуватиме функцію каршерінга, що допоможе його власникові за допомогою спеціальної програми знаходити попутників для поїздок.

Rinspeed представить електромобіль Oasis в січні на виставці споживчої електроніки CES в Лас-Вегасі і на автосалоні в Нью-Йорку (США).

Джерело:

Ecotown

В Швейцарії створили електромобіль, в якому можна вирощувати рослини