В “Київенерго” розповіли про темпи підключення багатоповерхівок до опалення

28 Жовтня 2017, 14:04

Станом на 26 жовтня без опалення в Києві залишалися 234 житлових багатоквартирних будинки. Під час підключення теплоносіїв, було виявлено 396 аварійних пошкоджень.

Протягом доби аварійні бригади ліквідували 96 пошкоджень і виявили 46 нових, повідомили в прес-службі ПАТ “Київенерго”, інформує “Поштівка”.

Однією з основних причин відсутності тепла є те, що 70% тепломереж Києва вичерпали 25-річний ресурс експлуатації і потребують заміни.

За інформацією КМДА тепло подається в 95% багатоквартирних будинків, які обслуговуються комунальними житлово-експлуатаційними дільницями (ЖЕУ). Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко на засіданні штабу з питань старту опалювального сезону. За його словами проблеми при підключенні тепла виникли в будинках з ОСББ і ЖБК, в тому числі через зволікання з подачею заявок. Віталій Кличко доручив у триденний термін вирішити питання з теплопостачанням багатоквартирних будинків.

Нагадаємо, Київ наполягатиме, аби нарахування за опалення в будинках, де з технічних причин не можна встановити прилад обліку, здійснювалися за середньозваженими показаннями будинкових теплолічильників, як це було в опалювальний період 2016/2017 років.

Нагадаємо також, за кілька тижнів до опалювального сезону було змінено схему нарахування субсидій. У сезоні-2017/18 років українці з індивідуальним опаленням отримуватимуть субсидію по-новому. Нарахування для користувачів централізованого опалення також відбуватиметься по-іншому.

Крім того, зростають борги населення за спожиті послуги.

В “Київенерго” розповіли про темпи підключення багатоповерхівок до опалення