В Італії розпустили владу міста Корлеоне через зв’язки з мафією

В Італії розпустили владу міста Корлеоне через зв'язки з мафією Поштівка
11 Серпня 2016, 12:16

Влада Італії прийняли рішення розпустити муніципальну адміністрацію сицилійського міста Корлеоне через підозри у зв’язках міського керівництва з мафією. Тепер місто керуватиметься безпосередньо міністерством внутрішніх справ Італії. Це перший випадок, коли Рим розпускає міський уряд в Корлеоне, повідомляє Україна кримінальна.

Раніше на цьому тижні було прийнято рішення про розпуск адміністрацій в італійських містах Арцано, Боваліно і Тропеа, які також підозрюються в зв’язках з мафіозними структурами.

Місто Корлеоне відомий, перш за все, як батьківщина дона Віто Корлеоне, вигаданого персонажа роману Маріо П’юзо «Хрещений батько» і однойменного фільму Френсіса Форда Копполи.

У Корлеоне народилися і реальні боси сицилійської мафії – Сальваторе Риіна і Бернардо Провенцано. Провенцано помер в липні у віці 83 років, а 85-річний Риіна продовжує відбувати довічний термін у в’язниці.

В останні роки жителі Корлеоне намагаються подолати асоціації з мафіозними угрупованнями. Нещодавно в Корлеоне був відкритий музей мафії.