В Австралії пропонують поплавати з крокодилом-людожером

В Австралії пропонують поплавати з крокодилом-людожером Поштівка
7 Жовтня 2016, 16:48

Парк дикої природи Crocosaurus Cove в австралійському Дарвіні пропонує туристам і гостям міста побувати в «Клітці смерті». Ця специфічна розвага, учасники якої «зависають» з гігантським крокодилом, мабуть, покликана зробити і без того ненудне життя в Австралії ще більш небезпечним, передає Mashable.

 Сплативши лише $125 доларів (або $190 за два квитки), ви занурюєтеся в скляному циліндрі в акваріум до гребінчастого крокодила-людожера, довжина якого становить 5 м. Хижий плазун зацікавлено плаває поруч з вами 15 хвилин, поки ви відчуваєте жах упереміш із захопленням, відчаєм, запереченням, прийняттям і, нарешті, катарсисом. І при цьому не забуваєте фотографуватися.

Полегшення настає, як тільки вас витягують з прозорої клітки і ви знову бачите своїх близьких, сонячне світло, відчуваєте запах хот-догів або попкорну.

На щастя, дітей до атракціону не допускають, а підліткам від 15 до 18 років ризикнути здоров’ям дозволяється тільки в супроводі батьків. Перед зануренням обов’язково проводиться інструктаж, який займає 20 хвилин. Таким чином, щоб взяти участь, потрібно ґрунтовно підготуватися.

Зате у результаті вас чекає нетривале, але дуже яскраве сусідство з одним з найнебезпечніших хижаків в світі. Головне – зважитися.