В Алмати проходить антитерористична операція

В Алмати проходить антитерористична операція Поштівка
18 Липня 2016, 09:57

В Алмати після стрілянини, яка сталася в кількох частинах міста, проходить антитерористична операція.

Про це в понеділок, 18 липня, повідомили в поліції Алмати, передає Forbes Казахстан.

“18.07.2016 року на території міста Алмати оголошено про проведення антитерористичної операції. У зв’язку з цим просимо всіх не залишати свої оселі, уникати місць масового скупчення людей. Про всіх підозрілих осіб негайно повідомляти в правоохоронні органи, і з розумінням поставитися до дій співробітників правоохоронних і спеціальних органів”, – повідомили в поліції.

Крім того, в Алмати введено червоний (найвищий) рівень терористичної небезпеки.

При встановленні “червоного” рівня терористичної небезпеки, дозволяється провадити особистий огляд і огляд речей, транспортних засобів, а також тимчасово обмежувати або забороняти їх рух.

Також при цьому рівні дозволяється безперешкодно проникати у житлові та інші приміщення.

Можуть вживати такі заходи, як контроль переговорів та іншої інформації, що передається по каналах телекомунікаційних систем.

Крім того, передбачається повна мобілізація і бойова готовність усіх сил спецслужб, а також посилення режимних заходів в ході проведення доглядових заходів в аеропортах, морських і річкових портах, на об’єктах метрополітену, залізничних вокзалах і автовокзалах з використанням спеціальних технічних засобів.

У центрі Алмати сталася стрілянина, в результаті якої загинули поліцейські. Очевидці стверджують, що стріляли у кількох районах міста.

В Алмати проходить антитерористична операція