В Ахметова жаліються, що під час Євро «глушать» його телеканали

В Ахметова жаліються, що під час Євро «глушать» його телеканали Поштівка
7 Липня 2016, 15:26

Єдиний транслятор Євро-2016 Медіа група Україна виступив з офіційною заявою, інформує «Champion.com.ua».

6 липня під час прямої трансляції півфіналу Євро-2016 за участю національних збірних команд Португалії та Вельсу телеканал Україна, який входить до ТОВ “Медіа Група Україна”, вкотре зазнав зовнішнього втручання в супутникове мовлення, що перешкоджало мовленню телеканалу.

Під час вечірнього ефіру з 21:30:26 до 22:30:35 годин було зафіксовано незаконне глушіння ТВ-сигналу.

Телеглядачі на території всієї України мали технічні проблеми з прийомом сигналу загальнонаціонального телеканалу “Україна”, а в багатьох взагалі не було можливості дивитися трансляцію Євро-2016 – через відсутність сигналу зі супутника.

Згідно з даними технічного спостереження, причиною проблеми з сигналом стало незаконне зовнішнє втручання, повідомляється у заяві транслятора.

За наявною інформацією, зловмисники, застосовуючи потужне обладнання, глушили трансляцію Чемпіонату Європи, на який мільйони українських глядачів чекали чотири роки.

“Цинізм організаторів цієї замовної акції просто вражає і не може лишитися безкарним. “Медіа Група Україна” вже неодноразово звертала увагу державних органів, що телеканали Групи протягом тривалого часу зазнають систематичного втручання в супутникове мовлення, але проблему не було вирішено”, – йдеться у заяві.

“Глушіння сигналу телеканалу “Україна” під час трансляції Євро-2016 – це безпрецедентний факт порушення норм законодавства і втручання у діяльність ЗМІ, що матиме значний міжнародний резонанс. ТОВ “Медіа Група Україна” вимагає від компетентних органів вжити відповідних заходів та виявити джерело перешкоджання сигналу мовлення”, – підкреслюється у заяві.

В Ахметова жаліються, що під час Євро «глушать» його телеканали