Уряд розгляне пропозицію “Укрзалізниці” щодо підвищення тарифів

Тележурналісти показали жахливий стан українських потягів Поштівка
30 Листопада 2016, 15:39

Міністерство інфраструктури розглядає пропозицію ПАТ “Укрзалізниця” підвищити тарифи з 2017 року. Підвищення тарифів передбачено фінпланом компанії на 2017 рік.

Про це сьогодні повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян, передає кореспондент РБК-Україна.

За словами голови Мінінфраструктури, підвищення тарифів передбачено проектом фінплану “Укрзалізниці” на 2017 рік. “Зараз пропозицією “Укрзалізниці” дійсно є підвищення тарифів, відповідний фінансовий план-проект на 2017 рік переданий в Міністерство інфраструктури”, – сказав міністр.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що “Укрзалізниця” підвищить тарифи на пасажирські перевезення на 16% у І кварталі 2017.

При цьому Омелян підкреслив, що підвищення тарифів буде здійснюватися тільки після того, як буде обгрунтовано.

“Позиція міністерства дуже проста. Будь-яке підвищення тарифів має бути обґрунтованим та здійснюватися тільки після того, як “Укрзалізниця” покаже ефективність антикорупційних заходів, втілення реформ, пояснить структуру тарифів”, – заявив міністр.

За його словами, вчора очільник “Укрзалізниці” Войцех Балчун отримав від міністра доручення стосовно того, щоб почати діалог з бізнесом щодо обґрунтованості такого підвищення.

“В останній раз, коли підвищували тарифи на 12%, – ми чітко домовилися, що це останнє підвищення. Зараз етап реформ, очищення залізниці, позбавлення впливу сторонніх сил, які досі там присутні, і тоді ми говоримо про об’єктивну собівартість перевезень”, – підсумував Омелян.

Джерело:

РБК Україна, Espreso.tv