Уряд Німеччини схвалив законопроект про медичну коноплю

Уряд Німеччини схвалив законопроект про медичну коноплю Поштівка
4 Травня 2016, 14:09

У разі прийняття закону бундестагом пацієнти з важкими захворюваннями зможуть отримувати коноплю в аптеці за рецептом. При цьому загальна заборона на марихуану буде збережена, пише “Deutsche Welle”
Уряд Німеччини сьогодні схвалив законопроект про використання конопель в медичних цілях. Тепер документ має надійти на розгляд бундестагу. У разі схвалення закон може набути чинності навесні 2017 року. Як заявив міністр охорони здоров’я ФРН Херман Грьое, пацієнти з важкими захворюваннями, яким не допомагають інші медикаменти, зможуть отримувати коноплю в аптеці за рецептом. Вартість буде покриватися медичною страховкою.
Уповноважена уряду ФРН з наркополітики Марлене Мортлер (Marlene Mortler) заявила, що застосування конопель в медичних цілях дійсно має сенс. При цьому вона виступила проти загальної легалізації психоактивних продуктів конопель (марихуани і гашишу).
Відповідно до чинного закону про наркотичні речовини, культивування, виробництво, торгівля, придбання і зберігання будь-яких частин конопель в ФРН забороняється, виняток може бути зроблено з дозволу Федерального інституту медикаментів і виробів медичного призначення. Таким чином, в окремих випадках пацієнти з важкими і хронічними захворюваннями, наприклад при розсіяному склерозі, можуть самостійно вирощувати коноплю, незважаючи на загальну заборону.

Уряд Німеччини схвалив законопроект про медичну коноплю