“Укрзалізниця” має намір підвищити ціну квитків на 35%

"Укрзалізниця" має намір підвищити ціну квитків на 35% Поштівка
25 Листопада 2016, 09:23

У 2017 році «Укрзалізниця» має намір підвищити ціну квитків на 35%. Дані дії повязані із зростанням цін на продукцію, яка необхідна для потреб залізничної галузі. 

Про це українським ЗМІ розповів директор департаменту державної політики в галузі залізничного транспорту Міністерства інфраструктури України Олександр Федоренко.

Найближчим часом у Міністерство фінансів та Міністерство економічного розвитку буде направлений проект індексації тарифів. Зокрема із 2017 року планується підвищення на 25% вантажних перевезень та на 35% у пасажирських поїздах. Даний документ вже пройшов схвалення у Мінінфраструктури.

Необхідність даного кроку в «Укрзалізниці» пояснюють підняттям цін на продукцію, яка необхідна для залізничної галузі. Зокрема це дизельне паливо та електроенергія. Шляхом підвищення тарифів  планують забезпечити безпеку руху, яка вимагає значних витрат. Також дані кошти підуть на підтримку робочого стану рухомого складу.

Нагадаємо, керівник «Укрзалізниці» поляк Войцех Балчун повідомив, що у грудні залізничники почнуть тестування новітньої автоматизованої системи розподілу порожніх вагонів.

Джерело:

Преса України