Українці стали більше передплачувати загальнодержавних видань

укрпошта, Poshta, доставка періодики, gazeta
25 Липня 2016, 14:26

За підсумками передплатної кампанії Укрпошти на 2-ге півріччя 2016 року українці передплатили понад 10 млн 238 тис. примірників газет та журналів. При цьому левова частка передплачених видань є загальнодержавної сфери розповсюдження – більше 6 млн примірників, місцевих видань – майже 4 млн 200 тис. На газети та журнали зарубіжних країн припадає лише 1,83 тис. примірників, повідомляє офіційний сайт УДППЗ «Укрпошта».

 Для пропагування серед населення передплати на періодичні друковані видання національний поштовий оператор спільно з редакціями газет проводив Дні передплатника, благодійні акції, тощо. Зокрема, «Передплати пресу для захисника України» – оформлення передплати на газети та журнали для будь-якої військової частини чи шпиталю, «Подаруй дитині радість читання!» – доброчинна передплата для дітей-сиріт та «Передплати пресу для батьків» – оформлення передплати на друковані видання для своїх близьких. Під час передплатної кампанії на 2-ге півріччя 2016 р. Укрпошта провела понад 100 акцій за участю місцевих органів влади, редакцій, видавництв.

 Для зручності клієнтів Укрпошта ввела нову послугу – «Нон-стоп передплата». Якщо вони не встигли оформити передплату на наступний період, тепер не потрібно витрачати час на оформлення бланку замовлення. Укрпошта надішле його вже заповненим і буде достатньо тільки оплатити вартість передплати на вподобане видання у зручний для клієнта спосіб. Цей сервіс з червня впроваджено у тестовому режимі на базі Київської міської дирекції УДППЗ «Укрпошта». До кінця року «Нон-стоп передплату» планується поширити в усіх дирекціях підприємства.

Незважаючи на те, що передплата на 2-ге півріччя 2016 року завершена, кожен може оформити передплату на газети та журнали в найближчому поштовому відділенні Укрпошти з поточного місяця.

Українці стали більше передплачувати загальнодержавних видань