Україна виборола право проведення чемпіонату Європи з боксу

25 Січня 2017, 09:49

Один з найбільших спортивних форумів світу, а саме Чемпіонату Європи з боксу серед чоловіків 2017, прийматиме місто Харків.

У своєму зверненні до президента ФБУ Володимира Продивуса, президент Європейської Конфедерації Франко Фальчінеллі зазначив: «Я абсолютно впевнений в тому, що під Вашим керівництвом Федерація боксу України та організаційний комітет змагань забезпечать проведення Чемпіонату Європи з боксу серед чоловіків на найвищому рівні та створить якісну платформу для кваліфікації європейських боксерів на Світову першість».

Континентальна першість з боксу серед чоловіків стане найбільшою та без перебільшення історичною боксерською подією, яка проходила в Україні. Раніше, нашій державі довіряли право на проведення Чемпіонату Світу з боксу серед юніорів, Кубку Європи серед чоловіків, Чемпіонату Європи серед жінок та Чемпіонату Європи з боксу серед юніорів.

«Я з радістю хочу повідомити, що головний боксерський форум Європи пройде в Україні, а саме у Харкові, – зазначив президент Федерації боксу України Володимир Продивус. – В першу чергу висловлюю слова подяки президенту EUBC Франко Фальчінеллі та членам Виконавчого комітету Європейської Конфедерації за те, що віддали свій голос саме за нас. Я переконаний, що Федерація боксу України сконсолідувавши свої зусилля з Міністерством молоді та спорту України на чолі зі Ігорем Ждановим та Національним Олімпійським комітетом на чолі з Сергієм Бубкою, а також керівництвом міста Харкова, на чолі з Геннадієм Кернесом, віце-президентом ФБУ Дмитром Шенцевим, президентом Харківської обласної Федерації боксу Євгеном Мураєвим та усією нашою боксерською спільнотою, проведе цей турнір на найвищому рівні.  Безперечно ця подія стане для нашої держави історичною, тому ми маємо зробити все від нас можливе, щоб в черговий раз показати те, як ми можемо та вміємо організовувати змагання такого високого рівня. Важливо відзначити, що цьогорічна Континентальна першість стане кваліфікаційним етапом відбору на Чемпіонат світу 2017 у місті Гамбург. Маю надію, що окрім здобутих нагород боксери Національної збірної України зможуть вибороти якомога більше перепусток на світову першість та порадувати прихильників боксу в нашій державі яскравими виступами».

Відповідно до офіційного повідомлення Європейської Конфедерації боксу, Чемпіонат Європи  серед чоловіків запланований на 14 – 26 червня 2017 року. Таким чином головний боксерський форум Європи розпочнеться вже менш ніж за п’ять місяців.

«Для Федерації боксу України та нашої держави загалом, Чемпіонат Європи з боксу серед чоловіків стане надзвичайно важливою та головною спортивною подією року, – зазначив віце-президент Федерації боксу України Дмитро Шенцев. – Харків вже неодноразово демонстрував, що наше місто готово до проведення змагань найвищого рівня і я задоволений, що нам в черговий раз надали таке право. Надзвичайно важливо, що харків’яни та гості нашого чудового міста зможуть на власні очі спостерігати за боксерськими поєдинками найкращих та найсильніших спортсменів Європи. Від себе додам, що цьогорічна Континентальна першість, в чому я переконаний, стане однією з найкращих за рівнем організації та проведення змагань такого рівня».

Нагадаємо, що разом з Україною за право проведення Чемпіонату Європи з боксу серед чоловіків сперечалися такі країни, як Туреччина та Росія. Проте, переважна більшість голосуючих членів Виконавчого комітету EUBC віддала свій голос саме за Харків. Загалом право голосу в Європейській Конфедерації мають 19 членів Виконкому.

«Приймати цьогорічний Чемпіонат Європи по боксу – це велика честь для Харкова, але честь заслужена. Наше місто повністю готове до змагань будь-якого рівня, що не раз було підтверджено успішним проведенням багатьох чемпіонатів, включаючи Кубок Європи та Чемпіонат України з боксу серед чоловіків, – сказав президент Федерації боксу Харківської області Євген Мураєв. – Крім того Харків, без перебільшення, це столиця українського боксу. Наші спортсмени неодноразово в повний голос заявляли про себе на українських та європейських рингах, брали участь у змаганнях континентального, світового рівней та Олімпійських іграх. Ми зможемо показати гостям не тільки якісну організацію турніру, але й високий рівень нашої боксерської школи. І звісно, харків’яни розраховують тільки на перемогу!».

Джерело:

Федерація боксу України

Україна виборола право проведення чемпіонату Європи з боксу