У Житомирі відвідувач лікарні побив медика через вимогу пройти в реанімацію у бахілах

У Житомирі відвідувач лікарні побив медика через вимогу пройти в реанімацію у бахілах Поштівка
1 Серпня 2016, 11:17

У Житомирі відвідувач лікарні побив завідувача відділення інтенсивної терапії. Медик опинився на лікарняному ліжку з переламаним носом та закритою черепно-мозковою травмою.

За словами лікарів, відвідувача обурило те, що його не хотіли пускати до реанімації до свого паралізованого зятя без халата і бахіл. Відвідувач нібито був напідпитку, передає «ТСН».

«Ми намагалися спілкуватися з ним, якимсь чином досягти контакту, заспокоїти його надати ту інформацію, що він вимагав. Проте він був недоступний», – розповіла лікар-анестезіолог Анастасія Ільченко.

Медики викликали поліцейських, які забрали відвідувача, який, щоправда, через кілька годин знову повернувся.

Своєю чергою, рідні хворого кажуть, що медики не хотіли давати пояснень про стан пацієнта, а за два дні до відпустки завідувач відділення реанімації сам опинився на лікарняному ліжку.

Після інциденту медики звернулися з листом до чиновників про виділення додаткового фінансування на охорону обласної лікарні.

«Потрібно, щоб якась була охорона, бо він безперешкодно повторно зайшов до відділення і наніс тілесні ушкодження. Тут не можна виключати, що він міг би прийти не з кулаками, а з ножем», – заявив заступник головного лікаря Житомирської обласної лікарні Юрій Данилюк.