У Японії знімають свою версію українського серіалу

У Японії знімають свою версію українського серіалу ПоштівкаНюхачі - український і японський
4 Серпня 2016, 16:27

Японська корпорація мовлення NHK взялася до зйомок адаптації українського серіалу «Нюхач», зйомки розпочалися в Токіо, а телепрем’єра відбудеться восени, повідомляє Новое время.

Роль головного героя, детектива Нюхача, виконує Хіроші Абе – один з найуспішніших акторів Японії, найкращий актор за версією 36-ї Японської кіноакадемії, який знявся в більш ніж 70 теле- та кінопроектах.

Полковника Лебедєва – в японській версії Тацуро Комукаї – втілить Теруюкі Кагава, актор кіно і кабукі, володар премії 33-ї Японської кіноакадемії за кращу роль другого плану.

В адаптації, як і в українському оригіналі, Ханаока і Комукаї разом розкривають хитромудрі злочини, але сюжетна лінія трохи доповнена. Крім знайомих українським глядачам героїв, у серіалі з’являться нові персонажі, наприклад, мама Комукаї. У кожному епізоді будуть з’являтися запрошені актори – зірки японського кінематографа.

Це перша міжнародна адаптація «Нюхача», також права на формат продані у Францію, ведуться переговори ще з кількома країнами.