У Великобританії продається найдорожчий автомобіль

У Великобританії продається найдорожчий автомобіль Поштівка
12 Листопада 2016, 18:28

В Англії виставлено на аукціон автомобіль за небаченою в світі ціною – 56 млн. доларів. Це ретро-спорткар Ferrаri 250 GTO. Аукціонні торги в Лондоні організував дилер «Тalacrestna».

Модель цікава тим, що брала участь у відомих перегонах «12 годин Себрінга» (на витривалість) в штаті Флорида, де виграла змагання серед машин свого класу, «срібло» дісталося в загальному заліку. Пізніше спорткар брав участь у французьких змаганнях «24 години Ле-Мана».

До теперішнього часу супердорогим автомобілем був Ferrаri 1963 року народження. Він належав іспанському колекціонерові. Був проданий три роки тому в Сполучених Штатах невідомому покупцеві за ціною 52 млн. доларів.

Спорткар Ferrаri 250 GTO належить до класу гран-туризмо. Роки випуску – 1962-1964. За ці роки було випущено 36 автомобілів. Всі вони були спеціалізовані для участі в змаганнях, що проводяться Міжнародною автомобільною федерацією. Модель має двигун V12 в 300 к. с. Для набору швидкості 100 км на годину йому досить 6 секунд. Автомобіль розроблений Енцо Феррарі – господарем і главою компанії Ferrari, спеціально для гонок серії Group-3.

У Великобританії продається найдорожчий автомобіль