У столиці з’явиться перший кінотеатр з «ефектом присутності»

У столиці з’явиться перший кінотеатр з «ефектом присутності» Поштівка
8 Грудня 2016, 15:34

10 грудня у Києві відкриється новий кінотеатр TELEPORT360. Він розташується у павільйоні №10 Національного Експоцентру України. Над кінотеатром працювали компанія New Vision Production і студія інноваційних технологій Front Pictures.

«TELEPORT360 – це перший в Україні сферичний кінотеатр, спроектований за всіма стандартами, які дозволяють в повній мірі відчути переваги кіно у форматі 360 градусів, – розповідає Cultprostir CEO Front Pictures Юрій Костенко. – По периметру зали встановлені вісім HD проекторів, які формують яскраве, контрастне зображення на купольному екрані площею 190 м². При цьому сам купол і крісла встановлені під спеціальним кутом, що дозволяє кожному глядачеві отримати максимум задоволення від перегляду, незалежно від місця в залі».

В кінотеатрі показуватимуть сучасні науково-популярні фільми та мультфільми у форматі Fulldome 360. «Це не кіно у класичному розумінні, коли картинка обмежена кадром, – пояснює Юрій Костенко. – Наш формат забезпечує так званий «ефект присутності» або «занурення», коли навіть без 3D окулярів зображення виглядає об’ємним і реалістичним».

Уже 10 грудня у TELEPORT360 відбудеться прем’єра мультфільму «Поляріс. Космічна субмарина. Таємниця полярної ночі», створеного французькою студією Сент-Етьєн.

Крім кінопоказів, у просторі TELEPORT360 планують проводити презентації, лекції та концерти у форматі 360, а також науково-розважальні програми і квести для дітей.

 

Джерело:

Культпростір

У столиці з’явиться перший кінотеатр з «ефектом присутності»