У рівненську поліцію “на службу” взяли сову

У рівненську поліцію "на службу" взяли сову Поштівка
7 Липня 2016, 15:27

Тепер в управлінні патрульної поліції міста Рівне новий нічний сторож.

Щоправда, поки він, чи то пак вона, лише їсть, росте і набирається сил. Але за словами патрульних, уже видно, як тільки вб’ється у пір’я – буде грозою для місцевих хуліганів.

Бо попри те, що зовсім мала, тільки щось не по її – так і норовить вдарити дзьобом чи крилом. Йдеться про совеня Миколаївну, яку правоохоронці врятували і поки вирішили залишити у відомстві, повідомляє «Голосно».

Патрульні кажуть, що совеня першими знайшли місцеві дітлахи у сквері. Діти по-своєму намагалися врятувати життя птаху: хотіли навчити його літати. Щоб у пташеняти спрацював природний інстинкт діти просто почали його підкидати із криками: «Лети!». На щастя, нагодилися патрульні і пташеня забрали.

– Налякане совеня привезли в офіс. Після таких уроків літання птах взагалі не хотів їсти. Совеняті облаштували «домівку» у гаражі, й там залишили, – розповідає речник патрульної поліції Оксана Юрченко.

Правоохоронці порадилися із працівниками місцевого зоопарку щодо раціону, та догляду за птахом. Совеня оглянув ветеринар і сказав, що це дівчинка. Над «позивним» довго не думали. Оскільки у відомстві працює багато Миколаївних, то і птаха назвали Миколаївна. Зараз Миколаївна обжилася, заспокоїлася. Почала їсти мишок, які присилають їй із місцевого зоопарку, попиває і молочко. Норов свій теж показує: якщо їй щось не подобається голосно пугає.

Патрульні новим «колегою» не натішаться. Влаштували птаху кілька фотосесій, і навіть прокатали на патрульній машині.

У рівненську поліцію “на службу” взяли сову