У Приватбанку попередили про технічні перерви в роботі відділень

19 Грудня 2016, 14:07

У понеділок, 19 грудня, у відділеннях “Приватбанку” проводяться роботи по інвентаризації залишків на рахунках клієнтів і грошових коштів у межах націоналізації банку, тому упродовж дня можливі технічні перерви в роботі відділень Приватбанку.

Про це повідомили в прес-службі фінустанови.

“Сьогодні у відділеннях банку проводиться необхідні роботи по інвентаризації залишків на рахунках клієнтів і грошових засобів для забезпечення передачі банка державі і гарантування безперебійної роботи Приватбанку надалі. Для забезпечення цього процесу в максимально короткі терміни протягом дня можливі технічні перерви в роботі відділень банку”, – йдеться в повідомленні.

При цьому наголошується, що головний офіс і всі служби, структурні підрозділи Приватбанку працюють у штатному режимі, забезпечуючи безперебійну роботу всіх послуг і сервісів Приватбанку.

Також у банку повідомляють, що колектив і співробітники головного офісу і всіх регіональних підрозділів Приватбанку, його відділень продовжують працювати на своїх місцях і виконувати свої посадові обов’язки.

Як повідомила прес-служба банку, 19 грудня, у зв’язку з проведенням процедури переходу банку в держвласність регламенти роботи банку з операціями корпоративних клієнтів буде наступним:

  • всі видаткові фінансові операції, що надійшли в банк, за рахунками будуть виконані, починаючи з 9:00 20.12.2016 р.;
  • карткові витратні транзакції (по корпоративних картках і Ключ до рахунку) також тимчасово не обслуговуються;
  • всі прибуткові операції (надходження на картки і рахунки) працюють в стандартному режимі.

Нагадаємо, на засіданні в неділю, 18 грудня, Кабінет міністрів підтримав пропозицію Національного банку України (НБУ) і Ради фінансової стабільності про перехід в Приватбанку 100% власність держави.

У Приватбанку попередили про технічні перерви в роботі відділень