У Норвегії відбулася найбезглуздіша спроба купити вантажівку – в стилі фільму жахів

У Норвегії відбулася найбезглуздіша спроба купити вантажівку - в стилі фільму жахів ПоштівкаЦя стара вантажівка не є предметом статті
21 Травня 2016, 01:34

Подружня пара датчан вирушила на цьому тижні в місто Бьерквік на півночі Норвегії, щоб купити за оголошенням уживану вантажівку. Але в результаті лише попсувала собі нерви.

Приїхавши в Бьерквік у вівторок ввечері, пара вирішила переночувати в місцевому готелі, а на ранок вирушила за вказаною продавцем адресою. На дорозі вони зустріли автомобіль, який перегородив їм дорогу, а його водій давав їм знаки, щоб вони зупинилися. Схоже, в цілому це виглядало не дуже дружелюбно, бо данці перелякалися, розвернулися і поїхали назад в готель, розповідає The Local.

При цьому, до жаху подружжя, водій зустрінутого ними автомобіля поїхав за ними навздогін. Діставшись готеля, вони викликали поліцію, щоб повідомити про переслідувача.

Приїхавши рятувати датчан, офіцери поліції провели невелике розслідування і з’ясували, що водій, якого вони зустріли на шляху – власне, продавець вантажівки, який дружелюбно виїхав зустрічати своїх клієнтів на запасному авто, щоб вони не заблукали дорогою.

Про цю ситуацію журналістам розповіла прес-секретар поліції Бьерквіка Енн Карлсен. За її словами, коли норвезькі офіцери зі сміхом пояснили данцям цю досить комічну ситуацію, тим вона зовсім не здалася смішною. Розсерджені і ображені вони поїхали додому, передумавши купувати вантажівку у цих “жахливих норвежців”.