У МінАТО закликали українців утриматися від поїздок у Крим

У МінАТО закликали українців утриматися від поїздок у Крим ПоштівкаУкраїнців просять не піддаватися на провокації та критично ставитися до інформації російських ЗМІ
13 Серпня 2016, 09:04

У зв’язку з загостренням ситуації в Криму в Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб закликали українців утриматися від поїздок на анексований Росією півострів. Про це йдеться в заяві міністерства, передає РБК-Україна.

“У зв’язку з провокаційними заявами з боку РФ стосовно ситуації, що склалася в Автономній Республіці Крим, закликаємо громадян України утриматися від поїздок до тимчасово окупованого Криму”, – йдеться в повідомленні.

“Просимо поставитися з розумінням до вимушеного посилення українськими правоохоронцями контролю на пунктах перетину адміністративної межі з Кримом”, – наголосили у відомстві.

Там також звернулися до громадян України, які перебувають на півострові, з проханням бути обережними, не піддаватися на провокації та критично ставитися до інформації, яку вони отримують із російських ЗМІ.

“Із метою з’ясування реального стану справ у Криму, забезпечення прав і свобод на півострові, українська сторона розпочала цільові заходи, спрямовані на забезпечення допуску міжнародних правозахисних та гуманітарних організацій на територію тимчасово окупованого Криму”, – запевнили в МінАТО.

У МінАТО закликали українців утриматися від поїздок у Крим