У Луцьку виявили підпільний цех псевдобрендових миючих засобів

У Луцьку виявили підпільний цех псевдобрендових миючих засобів Поштівка
19 Вересня 2016, 14:57

Нелегальний цех з виробництва фальсифікованих пральних порошків та інших миючих засобів діяв на території складських приміщень Луцька. Тут з дешевої сировини виготовляли «брендові товари», які у подальшому мали реалізувати через Інтернет. Про це IA ZIK повідомили в прес-службі прокуратури Рівненщини.

Незаконну діяльність було викрито та припинено працівниками Поліського управління кіберполіції Департаменту кіберполіції Національної поліції України спільно зі слідчим відділом Рівненського відділу поліції головного управління Національної поліції в Рівненській області під процесуальним керівництвом Рівненської місцевої прокуратури.

 «За результатами обшуку вилучено обладнання для фасування, пристрої для запаювання упаковок, тару та сировину для виготовлення фальсифікованої продукції. Загальна кількість вилученого фальсифікату склала понад 2 тисячі кілограмів», – каже керівник Рівненської місцевої прокуратури Володимир Самардак.

Слідчі дії проводилися у рамках кримінального провадження, розпочатого рівненськими правоохоронцями за фактами незаконного використання знаків для товарів і послуг.

За ініціативою Рівненської місцевої прокуратури судом накладено арешт на майно, яке використовувалося для здійснення протиправної діяльності.

У Луцьку виявили підпільний цех псевдобрендових миючих засобів