У Києві з’явиться магазин, де дістануть будь-яку книгу

У Києві з'явиться магазин, де дістануть будь-яку книгу Поштівка
8 Грудня 2016, 12:12

4 грудня у столиці відбудеться передвідкриття нової книгарні «Барбукан». Його ідея належить команді відомого арт-простору на Подолі «Мистецький Барбакан».

«Ми задумували «Барбукан» як магазин, де кожну книгу, поклавши руку на серце, можна рекомендувати, – розповідає Cultprostir один із засновників проекту Данило Ковжун. – Тут не буде книжкового сміття, на зразок Дена Брауна, Пауло Коельо та іншої погано написаної літератури».

Підбірку книжок для «Барбукана» складає вся команда магазину. На його полицях можна буде знайти книги українських і зарубіжних авторів, більшість з яких – українською мовою. «Хоча будуть і російськомовні. Наприклад, фантастика, яка ще не вийшла в перекладі», – додає Данило Ковжун. Також він поділився, що в магазині зроблять полицю улюблених книг, яку формуватимуть відвідувачі. «А ще журнал запитів, щоб залишати прохання чи пропозиції з приводу книг, які читач хоче побачити у нас», – говорить Данило.

– Ми будемо знаходити ці книги, навіть якщо доведеться діставати їх з-під землі.

Оформити простір «Барбукана» запросили художників та ілюстраторів. Серед них – Анна Звягінцева і Наталія Гайда, яка придумала логотип магазину – містичне створіння на ім’я Барбукан.

Організатори зазначають, що навмисно відкриваються у тестовому режимі, щоб відвідувачі сказали, «що їм подобається, а що – не дуже». Офіційне відкриття заплановане на 11 грудня.

 

Джерело:

Культпростір