У Китаї відбувається «туалетна революція»

5 Лютого 2017, 00:43

За останні два роки в Китаї було побудовано і реконструйовано 50916 громадських туалетів, що становить 89,33 відсотків від поставленого в трирічній програмі «Туалетна революція» завдання. Про це повідомив глава Державного управління у справах туризму Китаю Лі Цзіньцзао в Гуанчжоу на Всекитайській виїзній нараді з реалізації цієї програми, – передає Сіньхуа.

Як зазначив Лі Цзіньцзао, ситуація з туалетами в Китаї поліпшується не тільки в кількісному, але і в якісному вимірі. Робота з будівництва та реконструкції туалетів проводиться в суворій відповідності з національними стандартами, згідно з якими громадські туалети повинні бути в достатній кількості, підтримуватися в чистому стані і без неприємного запаху, ефективно управлятися і бути безкоштовними.

Справжнього прориву в області спорудження туалетів вдалося досягти в центральних і західних районах Китаю, істотний прогрес у цьому питанні спостерігається також в районах уздовж туристичних автомагістралей і в сільській місцевості.

Завдяки докладеним зусиллям помітно скоротилася кількість скарг, пов’язаних з громадськими туалетами, з боку туристів – додав Лі Цзіньцзао.

В китайській мережі туалетів під назвою “П’яте місце” (The Fifth Space) встановлюють Wi-Fi, багатофункціональні телефони, торгові автомати і навіть банкомати.