У фінській бібліотеці з’явилася караоке-зона

У фінській бібліотеці з'явилася караоке-зона Поштівка
12 Серпня 2016, 11:36

У бібліотеці міста Вантаа, розташованого неподалік від Гельсінкі, з’явилася зона для караоке. Це зроблено в рамках проекту з розширення послуг у бібліотеках, розповідає «Вокруг света».

Бібліотека в південній частині Фінляндії тепер пропонує своїм відвідувачам не лише читати, а й співати. У приміщенні встановлена ​​спеціальна кімната зі звукоізоляцією і всім необхідним обладнанням. За допомогою читацького квитка можна забронювати сеанс тривалістю до двох годин. На думку керівників незвичайного проекту, нова послуга особливо підійде для тих, хто поки не впевнений в своїх вокальних здібностях і соромиться виступати на публіці.

«Будь-яка людина може співати в караоке. У нас кожен може як завгодно керувати своїм голосом і не боятися критики », – говорить менеджер проекту Вілла Карінен.

На вибір відвідувачам пропонують більше 3000 як фінських, так і іноземних музичних композицій. Вибрати відповідні мелодії можна заздалегідь – повний список опублікований на сайті бібліотеки.

Проект вже користується популярністю серед людей різного віку. Особливо полюбилася нова послуга постояльцям сусіднього будинку для літніх людей. Також сюди часто заглядають люди, які відчувають страх сцени. Співробітники бібліотеки всіляко підбадьорювали своїх відвідувачів і навіть організували спецкурс під назвою «Будь хоробрим, співай в караоке!». Заняття повинні допомогти впоратися з зайвим хвилюванням перед публічними виступами.