У Чорногорії розкрили план державного перевороту

У Чорногорії розкрили план державного перевороту ПоштівкаГрупи громадян Сербії готували захоплення Скупщини Чорногорії. Сліди ведуть до Росії
28 Жовтня 2016, 13:20

У відносинах Росії і Сербії спалахнув безпрецедентний скандал. Напередодні з балканської країни були депортовані кілька громадян РФ “за участь в підготовці терористичних акцій в Чорногорії”, інформує Корреспондент.net.

У понеділок сербський прем’єр Олександр Вучич оприлюднив деталі плану захоплення держустанов Чорногорії після парламентських виборів 16 жовтня “за сприяння іноземного фактора”.

Прем’єр також заявив про арешт групи громадян Сербії, яка готувала захоплення Скупщини Чорногорії і стрілянину в учасників мітингу опозиції з метою спровокувати хаос і штурм парламенту: “Заарештовані особи діяли в координації з іноземцями”.

Групи зловмисників підтримували зв’язок за допомогою телефонів з шифратора, мали високоякісні супутникові знімки низки держоб’єктів в Подгориці, маршрути пересування чорногорського прем’єра і уніформу чорногорського спецназу, в яку повинні були переодягнутися при захопленні парламенту.

Ці новини збіглися з несподіваним приїздом в Белград секретаря Радбезу РФ Миколи Патрушева. “Візит пов’язаний з тим, що сталося в Чорногорії, де влада оголосила про запобігання терористичним акціям в день виборів”, – переконаний професор факультету безпеки Бєлградського університету Зоран Драгішич.

З ним згоден і сербський військовий експерт Олександр Радич: “Патрушев прибув до Белграда обговорити чорногорський випадок”.

Раніше повідомлялося, що поліція Чорногорії затримала 20 громадян Сербії за підозрою в плануванні нападів у день парламентських виборів.

У Чорногорії розкрили план державного перевороту