ЦАГАЛ забезпечить кожного командира роти безпілотником

безпілотникЗапуск безпілотника
25 Червня 2017, 20:12

У ЦАГАЛі планують до кінця року реалізувати проект із забезпечення кожного ротного безпілотним літальним апаратом.

Роздача безпілотних літаків вже почалася і найближчі півроку буде завершена. В даний час безпілотниками забезпечені 50-60% рот ЦАГАЛу, що дозволяє оперативно реагувати в разі терактів, ідентифікувати терористів і визначати шляхи їх втечі. Крім того, наявність безпілотників має стати стримуючим фактором для потенційних терористів.

Останнім часом командири рот і оператори безпілотних літальних апаратів пройшли курси навчання в інструкторів, а роти отримали навчальні посібники з використання безпілотників. Ці літаки сканують місцевість з висоти 150-200 м з високою якістю зображення. Їх використання дозволяє отримати інформацію про терористичні вилазки, в тому числі і про кидання каменів, ще до того, як в район інциденту прибудуть військовослужбовці ЦАГАЛу.

Роти, що постійно діюють в Юдеї та Самарії, будуть забезпечені безпілотниками на постійній основі. Роти, які залучаються до участі у військових операціях періодично, будуть забезпечуватися безпілотними літаками перед початком операції.

Довідка

ЦАГАЛ – скорочення на івріті від ‘Армія оборони Ізраїлю’ — збройні сили держави Ізраїль і головний орган його безпеки. В Ізраїлі існує загальний військовий обов’язок за призовом, причому призиваються в ЦАГАЛ не тільки хлопці, а й більше половини дівчат країни. Термін служби у хлопців становить 2 роки і 8 місяців, у дівчат – 2 роки і 4 місяці. Після проходження служби все солдати запасу проходять щорічні збори резервістів.

Джерело:

Маарів