Трипільську та Зміївську ТЕС екстрено переводять з антрациту на газове вугілля

ТЕСТрипільська ТЕС
7 Червня 2017, 18:47

Один з котлоагрегатів Трипільської теплоелектростанції (ТЕС) буде переведений з антрациту на вугілля газової групи до 1 грудня. Про це заявив міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик.

“До 1 листопада, максимум, 1 грудня запрацює четвертий котлоагрегат Трипільської ТЕС (після переведення на спалювання вугілля марки “Г”)”, – сказав він під час представлення проекту Енергостратегії України до 2035 року в Києві в середу.

Насалик зазначив, що в результаті переведення цього котлоагрегату, а також двох блоків Зміївської ТЕС Україна скоротить споживання антрациту на 2,2 млн тонн в річному вимірі.

При цьому Зміївська ТЕС приступила до пусконаладки одного зі своїх блоків після переведення на спалювання вугілля газової групи.

Довідка.

Трипільська ТЕС розташована на березі Дніпра, в 45 км на південь від Києва, біля села Трипілля. Це найбільший енергогенеруючий об’єкт на території Київської області. Її потужність становить 1800 МВт. Основним паливом є донецький антрацит, що надходить по залізниці. Резервне паливо – газ, мазут.

Зміївська ТЕС розташована біля Харкова і є найбільшим енергогенеруючим об’єктом цього регіону. Її потужність становить 2200 МВт. Основним паливом для ТЕС служать вугілля марок “А” і “П”, на якому можуть працювати всі енергоблоки електростанції.

Джерело:

Інтерфакс-Україна

Трипільську та Зміївську ТЕС екстрено переводять з антрациту на газове вугілля