Три факти про вино

Три факти про вино Поштівка
2 Червня 2016, 12:53

Особливо популярний цей напій в людей у ​​віці до 30 років, причому майже третина споживачів вина – це жінки. У світлі такої статистики дізнаємося про популярний алкогольний напій більше фактів.

  1. Що являють собою таніни – з’єднання, які у великих кількостях містяться у вині? Таніни, дубильні речовини, надходять туди в основному з виноградних шкірок, насіння: вони можуть залишити в роті сухуватий післясмак. Коли вино якийсь час витримується в дубових бочках, таніни відчуваються більш виражено.
  2. Більшість вин – сухі. Багато людей побоюючись, що вино буде занадто солодким, відмовляються його пробувати. Перш за все, важливо знати, що вино – технічно солодкий продукт: воно містить залишковий цукор. Проте, існують більш солодкі вина – їх виготовляють, коли виноград збирають в кінці сезону: це так звані десертні вина. Однак відмітною ознакою чудового вина є кислотність – це те, що дозволяє напою залишатися легким і свіжим.
  3. Правила поєднання вин і страв можуть інтерпретуватися по-різному. Є деякі досить довільні правила пиття вина, які дотримуються в окремо взятій культурі. Не соромтеся повністю ігнорувати їх: можна почати вечерю легким червоним вином і перейти до білого, а сухий рислінг цілком поєднується з пряними стравами азіатської кухні. Іншими словами, тільки вам вирішувати, що вам подобається, а що ні – вино створено для веселощів, а не для церемоній.

Три факти про вино