Три факти про антидепресанти, які лікарі повинні повідомляти своїм пацієнтам

Три факти про антидепресанти, які лікарі повинні повідомляти своїм пацієнтам Поштівка
3 Червня 2016, 11:17

Антидепресанти стають все більш затребуваними, не дивлячись на те, що вони не вирішують всі проблеми із розладами настрою. Крім цього очевидного недоліку, антидепресанти також здатні привести до деяких інших проблем – ось найпоширеніші з них.

  1. Зміни ваги (як правило, «в плюс»). Деякі пацієнти, що приймають антидепресанти від 6 до 12 місяців, можуть відчути значні зміни у вазі. Імовірність того, що цей побічний ефект трапиться з вами, багато в чому залежить від нинішньої вашої ваги. Також деякі з таких ліків можуть стати причиною втрати ваги.
  2. Сексуальні проблеми. Деякі пацієнти можуть відчувати зниження лібідо або нездатність досягти оргазму: сексуальні дисфункції відзначаються в якості побічного ефекту практично у всіх антидепресантів, хоча СИОЗС, як вважають, викликають найбільші зниження статевого потягу.
  3. Безсоння або сонливість. Чесно кажучи, більшість антидепресантів надають мінімальний вплив на здатність людини виспатися, однак деякі з них все ж були пов’язані з розладами сну.

Zdravoe.com

Три факти про антидепресанти, які лікарі повинні повідомляти своїм пацієнтам