Студент створив портрет Стіва Джобса із незвичних матеріалів

Студент створив портрет Стіва Джобса із незвичних матеріалів Поштівка
23 Вересня 2016, 15:38

Ковельчанин Олександр Луцюк, який є студентом Національного університету «Львівська політехніка», створив унікальну картину – портрет засновника відомої американської компанії Apple Стіва Джобса, інформують Львівські новини.

Свою роботу талановитий юнак виготовив із 432 кубиків Рубіка, кожен із яких – розміром 3х3х3. Сталося це в рамках відкритого міжнародного чемпіонату зі швидкісної збірки кубика Рубіка «Ukrainian Nationals 2016», який днями відбувся у Львові. У цьому турнірі взяли участь близько 150 здібних молодих людей із України, Росії, Білорусі, Польщі та Вірменії, які змагалися в 19 дисциплінах.

В одній із них – «Мозаїка з кубика Рубіка» – Олександр Луцюк посів призове місце. Юнак упродовж півтори години, без перерви на відпочинок, зібрав і представив на розсуд журі портрет Стіва Джобса.

До слова, Олександр Луцюк уже давно займається цим видом інтелектуальної ігри. Він торік у своєму рідному Ковелі зумів організувати і провести Міжнародний чемпіонат зі швидкісного збирання головоломки «Winter West Ukraine 2015», який тривав два дні.

Студент створив портрет Стіва Джобса із незвичних матеріалів