Степан Хмара: Я категорично проти Авакова на посту міністра МВС

Степан Хмара. Скріншот.
7 Серпня 2017, 22:16

Людей, які прийшли до влади після Майдану, не висував Майдан. Це сцена Майдану висунула сама себе.

Про це на телеканалі ZIK заявив Степан Хмара, Герой України, український політик, правозахисник, політв’язень радянських концтаборів.

Коментуючи питання щодо того, чому Майдан висунув у владу людей, які мають до нього опосередкований стосунок, гість програми зауважив:

«Я не можу погодитися, що це Майдан висунув. Це сама сцена Майдану висунула сама себе. Я дуже добре пам’ятаю, як 22 лютого, ввечері (бо до цього мені так не давали виступати), тоді журналісти мене попросили і мене на сцену буквально провели. Я категорично виступав проти призначення Авакова на пост міністра внутрішніх справ. Категорично. Я вважаю, що я не помилився і, безперечно, таку важливу структуру не може очолювати така людина, як Аваков. Тому не треба казати, що це – висуванці Майдану, це висуванці сцени Майдану. Це було два різних Майдани», – зазначив гість програми.

Коментуючи емоційне запитання глядача щодо загроз із боку «українських гнид», Степан Хмара зауважив, що в українському суспільстві є величезне засилля «п’ятої колони», з якою потрібно наводити лад, бо без цього наша держава не зміцніє.

«Зараз, я би сказав, досить така тривожна ситуація, бо відчувається, що такий тихий саботаж іде по різних напрямках. І, безперечно, що Україна не очистилася від московської агентури, а також свої, так би мовити, малороси, які думають тільки про себе, про своє задоволення і свої матеріальні статки. Я маю на увазі тих, хто на різних щаблях влади, на жаль, є такі і на найвищих щаблях. І від того, хто стоятиме біля стерна державної влади, залежатиме майбутнє України. Але, знову ж таки, усе в руках суспільства», – наголосив Степан Хмара.

Степан Хмара: Я категорично проти Авакова на посту міністра МВС