Соціально активні люди отримують більше радощів від життя – психологи

Соціально активні люди отримують більше радощів від життя - психологи ПоштівкаСоціально активні добровольці, які приділяють час мистецтву і спорту, виявилися щасливішими за інших
7 Липня 2016, 11:51

Люди, які часто відвідують музеї, виставки, історичні місця і займаються спортом, більше задоволені своїм життям порівняно з тими, хто цього не робить. До такого висновку прийшли фахівці з Університету Ноттінгем Трент, проаналізувавши дані 40000 осіб, розповідає «УНІАН».

Учасників запитали, чи задоволені вони своїм життям і роботою. Також фахівці оцінили рівень щастя добровольців. Учасники розповіли, як часто вони займалися спортом, відвідували музеї, картинні галереї, концерти та грали на музичних інструментах. Дослідження показало: соціально активні добровольці, які приділяли час мистецтву і спорту, виявилися щасливішими за інших.

Люди, які брали активну участь у різних заходах, наприклад, самі грали на музичних інструментах, були більш задоволені життям. Однак добровольці, які просто відвідували історичні місця та музеї (не важливо, наскільки часто), теж були щасливішими, ніж ті, хто цього не робив. Крім того, заняття спортом підвищували ступінь задоволеності роботою.