СБУ затримала чиновницю «ЛНР»

СБУ затримала чиновницю «ЛНР» Поштівка
25 Серпня 2016, 13:45

Чиновницю псевдореспубліки, так званої «ЛНР», яка приїхала в Україну оформити статус «Ветерана праці», затримали співробітники СБУ спільно з прикордонниками на митному посту «Гоптівка» на Харківщині. Окрім того жінка мала намір поповнити свої рахунки, в тому числі й валютні, відкриті у банках на території України. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

«З кінця 2014 року прихильниця терористів обіймала посаду заступника начальника управління освіти самопроголошеної «Краснолуцької адміністрації ЛНР». Керуючи освітянською сферою, вона сприяла нав’язуванню дітям, юнацтву та вчителям антиукраїнської ідеології, сепаратизму, героїзації бойовиків проросійських збройних угруповань, організовувала переведення навчальних програм на «російські стандарти освіти», –  йдеться у повідомлені.

Зловмисниці повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 258-3 (участь у діяльності терористичної організації) Кримінального кодексу України. Їй обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Тривають процесуальні та оперативні дії.

СБУ затримала чиновницю «ЛНР»