Садовий оприлюднив ультиматум влади до міста

ультиматумТекст офіційного ультиматуму. Скан зі сторінки Андрія Садового у Facebook.
23 Червня 2017, 00:16

Міський голова Львова Андрій Садовий оприлюднив вимоги центральної влади до міста, після виконання яких припиниться його сміттєва блокада.

Відповідний допис з’явився на його сторінці у Facebook.

 “Щойно ознайомився з умовами офіційного ультиматуму представника центральної влади на Львівщині. Фактично мова про те, що лише за виконання цих умов блокада Львова припиниться”, – наголосив мер найбільшого західноукраїнського міста.

Зауважимо, що ультиматум за підписом голови ЛОДА Олега Синютки складається з чотирьох пунктів:

  1. прийняти рішення про передачу функцій щодо управління ТПВ Львівській ОДА;
  2. передбачити субвенцію для вивозу ТПВ обласному бюджету в розмірі 300 мільйонів гривень з розрахунку на рік;
  3. припинити переводити господарську проблему у політичну площину;
  4. передати у тимчасове управління на період здійснення повноважень щодо вивозу ТПВ Львівською ОДА комунальне підприємство “Львівспецкомунтранс”.

Нагадаємо, що 12 червня, Львівська міська комісія з надзвичайних ситуацій прийняла офіційне рішення про необхідність оголошення Львова зоною надзвичайної екологічної ситуації. Відповідне звернення надіслали до уряду, РНБО, президента та Львівської обласної держадміністрації.

За даними Львівської мерії, кількість невивезеного сміття у міста сягнула критичного рівня, оскільки навколишні полігони ТПВ відмовляються приймати львівські сміттєвози.

У зв’язку із ситуацією, що склалася, вже три депутати від “Самопомочі” оголосили про голодування на знак протесту. Першим почав голодувати голова фракції “Самопоміч” Олег Березюк. За ним у вівторок оголосили голодування Оксана Сироїд і Тарас Пастух.

Садовий оприлюднив ультиматум влади до міста